Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Psí život s Ájou

21.06.10 Dobrmaní prcek Gory

Tak jsem se konečně dočkala. Dlouho očekávaná návštěva je tu! Míla s Honzíkem vyplnili prázdnotu po dobrmance Cayenne Coldplay a pořídili si krásného dobrmaního prcka Diggory Coldplay. Gory, jak mu všichni říkáme, se od prvního okamžiku stal mým přítelem. Dováděli jsme spolu na zahradě a bylo to moc príma. Ale protože byl Goreček ještě malinký, tak se po chvilce unavil a usnul. Musím říct, že Viki z Gorečkovo návštěvy radost neměla. Vrčela na něj, ať se k ní raději nepřibližuje. Vůbec nechápu, proč si Viki nechtěla s Gorečkem hrát.
Po nějaké době návštěva odjela, ale slíbili mi, že se za nedlouho zase uvidíme. Vikince jsem musela trochu domluvit, aby příště byla k návštěvě více vstřícnější a ona mi slíbila, že už tak nesnesitelná nebude :o)
Dny utíkaly jako voda a Ája konečně domluvila výlet s mým novým malým kamarádem. Teda řeknu vám, ten malý už vůbec není malý, roste jako z vody. Vyrazili jsme na procházku, byla krásně dlouhá, takové mám moc ráda. Nejdříve jsme šli na myslivnu podívat se na ostatní psí kamarády. Goreček tam byl jako ryba ve vodě, neustále si s ostatními hrál a dováděl. Potom jsme pokračovali dál. Já jsem stále malému Gorymu takříkajíc zdrhala a naše paničky se tomu smály a tvrdily, že až doroste, tak mi už určitě stačit bude :o) Po dlouhé a příjemné procházce jsem se Gorýskem rozloučila a běžely jsme se s paničkou ještě trošku projít. Doufám, že Gory bude svým páníkům dělat samou radost a zažijeme spolu ještě hodně psiny :o)
jít zpět

Středa, 29. listopad 2023

správa webu