Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Viki

25.04.12 Po operaci

Ahoj všichni, tak Vám musím štěknout, že už mi pan veterinář tu bouli na bříšku minulý čtvrtek vyoperoval. Źádná psina to nebyla, ale docela mi pomáhá malá Fibie, ta jediná se mnou soucítí, když do mě panička lije kapky a léky. Beru je čtyřikrát denně a šklebím se přitom. Fíbinka mi pak olíže čumáček a šeptá mi, že už to bude dobré, za týden se prý budeme spolu honit na zahrádce. Zatím si to u mně vyžehlila tak, že jsem jí párkrát pustila do svojí postýlky a ona zase mně do svého pelíšku, takže se občas střídáme. Taky kdo má to ležení na jednom místě vydržet...

Panička mi po operaci udělala "andělíčka", abych si prý nelízala stehy, no vydržel mi tak hodinku než jsem zjistila, jak se z toho vyvléci. Další akce „límec na krk“ taky nevyšla, na bříško si dosáhnu i s límcem, je teda dost nepohodlný, ale když se chce, všechno jde :-) Do třetice všeho mi panička oblékla tričko, no bylo mi trošku volné, rukávy mi prostrčila zadní nohy, výstřihem ocásek a pro přední nohy udělala dvě krásné díry. Tohle mi trvalo trošku déle, ale taky jsem se z toho dokázala vysvobodit. Pan doktor totiž říkal, že rána má být na vzduchu, tak si z toho beru příklad. Trička mám tři, jedno zelený, bílý a nejvíc mi sluší to s výšivkou jelena.

Fíbinka mi pomáhá paničku zaměstnávat, když se třeba potřebuji dostat z trička. Už přišla o pantofle (naše panička Alča) a to měla krásné kožené s beránkem, ale malá Fibie je fakt dobrá. Ale tuhle to přehnala, ve tři hodiny ráno jsme šly na dvoreček, malá vzala do mordy papírovou krabici, která byla dole na chodbě a hodila jí paničce pod nohy a než ta se vzpamatovala tak udělala krásnou hromádku rovnou dole u schodů. Takže panička zakopla o krabici, nevím jak, ale udržela balanc a pod schody rovnou šlápla do toho nadělení. Má perfektní gumové pantofle na zahrádku, vypadala jako baletka :-) Mohly jsme se s malou Fibie potrhat smíchy. A víte, že nám vůbec nevynadala? Vzala to nějak sportovně, asi byla ráda, že z toho tak dobře vybruslila.

Kamarádi, jdu odpočívat, nebojte za pár dnů Vám štěknu co nového jsme zase provedly. Snad už mi bude líp.

Vaše Viki
jít zpět

Středa, 29. listopad 2023

správa webu