Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Viki

13.04.12 Jak jezdíme na veterinu

Musím Vám štěknout, že naše holky mají nápady za všechny prachy. Od té doby co máme doma malou Fíbí je u nás pořád veselo. Do toho všeho jsem zase začala marodit a jezdíme tedy na veterinu každý večer na injekce. Ne, že bych se na injekce těšila, ale pomáhají mi a už je mi o poznání lépe. Alča mi bříško maže nějakou strašně smradlavou mastí. Většinou se mnou jezdí Ája a Alča. Zatímco tatínek doma hlídá Fíbinku. Jenže v úterý páníček měl večer nějaké jednání a nemohl být s malou doma, tak holky rozhodly, že Fíbí pojede s námi, ale Arinka začala být tak smutná, že jsme nakonec jely všechny tři. Do autíčka Ája dala kenelku, do ní narvala Arinku s Fíbinkou a já jsem si hověla paničce u nohou. První cestu malá Fíbinka trošku proječela a snažila se dostat ven, ale zpátky už byl klid a holky v kenelce hezky spinkaly jak andílci. A od té doby jezdíme každodenně na veterinu ve třech a jsem ráda, že mě holky doprovází. Včera jsme tam prý byly na poslední injekci. Příští týden mi pan doktor tu hnusnou bouli vyoperuje a bude mi zase o něco líp, držte mi pacičky, ať to všechno dobře dopadne.
Malá Fíbí je zlatíčko, už se mi hrabe na můj gauč, ale když jí to vysvětlím, tak si dá říci a lehne si vedle. Na zahrádce si chce pořád hrát a po schodech chodí vedle mne a říká mi: „Viki až se uzdravíš, to si budeme hrát všechny tři a to teprve bude u nás doma veselo“. Zatím je z Fíbí opravdu zdatná zahradnice. Alče už zkrátila všechny kytky, které má pověšené na zdích pokojů. Tuhle jsme slyšela paničku jak říká páníčkovi: „podívej venku je nějaký vítr, ta palma se kymácí“. Páníček se uchechtl a upozornil paničku, že s tou velkou palmou si hraje Fíbinka.
Palma tedy musela být přesunuta na stoleček, aby přežila Fíbinky lotroviny.

Moc Vás všechny zdravím, setrům zdar a mě popřejte hodně zdraví a trpělivosti s tou malou neposedou. Musím ještě štěknout, že jí maminka dobře vychovala, pokud jí něco vysvětlím, stačí jen trošičku zavrčet, už mě poslechne a bez odmlouvání.


Vaše Viki
jít zpět

Středa, 29. listopad 2023

správa webu