Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Viki

28.03.12 To byl nápad nápadů

Tak Vám musím štěknout, že to byl fakt nápad k nám do domečku přitáhnout tu malou neposedu, je jí všude plno, jeden už nemá ani trochu klidu (a já ve svých skoro dvanácti letech si ten klid fakt už zasloužím).
Musím ale začít pěkně od začátku. V pondělí přijela panička a z auta se vykulilo něco malého, bílého s černým uchem. No podržte mě, byla to maličká setří holčička. A to panička už měsíc naříká, že nikde nejsou štěňata anglických setrů k mání. Lenka jí jedno sehnala, prý až na Slovensku.
Princezničky maličké je všude plno, i na můj gauč už se hrabala, ale dala jsem jí najevo, že to teda ne, tam jsem paní já. Do postele taky ne, tam smí jenom panička a občas Arinka. Fíbinka dostala nový pelíšek, tak ať je v klidu na svém místě. Jenže tohle štěňátko není v klidu ani chvíli snad jen když spí, to je krásný klídek :-)
Dneska ráno si malá setřice začala číst, asi chce být po včerejšku intelektuál. Ája s paničkou totiž malou včera popadly, nacpaly do auta (můžu Vám štěknout, že jsem se moooc radovala) no a za dvě hodiny byla malá s paničkou zpátky, prý půjčovala knížky v místní knihovně.
Dneska ráno si Fíbinka vybrala knížku o duchcovském knihovníkovi Casanovi, no mamča jí knížku doslova vyrvala z mordy s jekotem ať někdo koupí slabikář nebo dětské pohádky, že tohle není čtení pro miminko. No prostě blázinec.
Už se těším co dalšího vyvede, nebojte budu Vás o všem informovat, ale hlavně poslední dobou mi nebylo nějak dobře, dost jsem se najezdila k veterináři a ten řekl, že štěně do naší rodiny přinese určité osvěžení, prý přijdu na jiné myšlenky (no vypadá to, že přijdu „na horší“ ) ale fakt je, že teď jsme teda v baráku tři lidi a tři psy, takže je stav vyrovnaný, jak říká mamča – každej pes dobrej.

Setrům zdar a mě teda tři zdary na pevný nervy ! Všem pac Viki
jít zpět

Úterý, 23. červenec 2024

správa webu