Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Viki

13.12.09 Návštěva

Celý týden si holky špitaly, něco připravovaly, pokradmu se na mně dívaly, ale nahlas ani slovo. Jen akorát občas jsem zaslechla „přijedou škodící“. Co je to, co to zase bude za blbost?! Ono je někdy Alči dost, i když blbé nápady obvykle mívá Alice – no představte si, objednala si DVD jak se vychovává lovecký pes – a hned na začátku bylo – postavíme kotec, kam psa ubytujeme. No, chápete to?? Takovouhle radu zrovna v době, když náš páníček konečně letos kotce na dvorku zboural, protože tam byl pouze binec a ne psinec a bydlet tam nechtěl už ani on! No, ale vrátíme se ke škodíkům. Panička přílítla ve čtvrtek z práce jak vichřice, uklízela, všechno dávala do výšky – tj. na lednici apod. a potom zvonek. Napřed vyletěla Ájá s Arinkou, slyšela jsem nějaké štěkání a tak jsem sešla dolů s Alčou – no nevěřila jsem vlastním očím – na dvoře se to černalo – a všechno to byla rodina gordonů. Tu naší malou přijely navštívit příbuzní. Koukala jsem jak blázen a počítala a počítala a najednou nás – setrů i se mnou bylo sedm, panečku šest gordonů a jedna anglická lady, to už je pořádná smečka. Všichni jsme se pozdravili, zjistila jsem, že jsou to tři dospěláci a dva Arinčini sourozenci. A představte si, že když od nás zase odjížděli, tak u nás Monika, to je jejich chovatelka, zapomněla Alwina a Anabellku!
Teda – to se mi ještě nestalo – když přijede návštěvička – tak zase všichni odjedou, ale zapomenout na dvě štěňata ?
Alča si ke mně sedla a pomalu mi vysvětlila – teda ona si myslila, že pomalu – že Monika jede na výstavu až na Slovensko a my se jí o štěňátka postaráme až do neděle. No to je nedělení, nebo nadělení?
A vážení, co vám mám štěkat, začla psina – já a tři štěňata. Největší grázl byla naše Arčí. Alwinek a Anabellka byly moc hodňoučký. Teda až na to jak mě Alwin kousl do pozadí. To jsem na něj vyletěla jako střela, ale Alča byla rychlejší, za pohovkou jsme pak skončili všichni tři v jednom klubku, a já chudinka vespod.
Bylo to prima šéfovat třem štěňatům, a v neděli večer, když zase škodíci odjeli, bylo u nás ticho a docela smutno. Ono není od věci si občas pořídit štěně. A když chcete mít opravdovou a velikánskou radost, pořiďte si těch štěňat hned několik najednou!
Setrům zdar a nám s Arčí dva.
jít zpět

Pátek, 05. červen 2020

správa webu