Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Fibie

17.01.14 Záruční doba

Mohl by mi někdo prosím pořádně vysvětlit co je to vlastně záruční doba? Panička Alča posledně říkala Áje, že mi končí záruční doba 2 let a že má poslední možnost mě vrátit mojí chovatelce Marcelce. Myslíte, že by mě moje rodina fakt vrátila? Za pár dnů oslavím moje 2. narozeniny, ten čas utíká, skoro jako já na procházce, když chytím stopu srnčí nebo vidím letět ptáčka.

Podrobně jsem to probrala s Arinkou a ta mě ubezpečila, že jí taky holky nevrátily chovatelce, když jí byly dva roky, ať nemám strach, že je to jen legrace, ale když já nevím co od nich mám čekat a tak se trochánku bojím :-) S Arinkou jsme vymyslely, že těch pár dní co mi zbývá do narozenin se budu snažit být ten nehodnější setr, tak snad to vydržím.

Docela mě mrzí, že paničky si vůbec neuvědomují, že by již těžce sháněly takovou šikovnou fenečku jako jsem já! S nákupem pomáhám, uklízím co mi setří síly stačí, postele stihnu převléci, nádobí z myčky už mi jde od packy, fakt je, že ještě neumím zapnout pračku, ale prádlo nosit umím a občas i v košíku dokážu složit, práce se smetákem mi jde velice dobře, akorát k přesazování kytek mě holky nechtějí pouštět. Slepičky zaháním do kurníku, celý dům hlídám, no zastanu tady opravdu hodně práce.

Teď mě tak napadlo, že když budu mít narozeniny, tak snad bych mohla dostat dárečky a taky by nebylo od věci, kdyby konečně napadl sníh. Jdu to všechno zařídit, aby to klaplo :-)

Kamarádi mějte se všichni krásně, užívejte luxusní blátivé počasí, které nejen nás, bělounkaté psiska nádherně mění v Jožiny z Bažin. Fíbinka
jít zpět

Sobota, 15. červen 2024

správa webu