Naším revírem je Oldřichov, naše tempo je setří.

Co na to Fibie

19.12.13 Předvánoční

Měli jste někdy kakao v posteli? Rozhodně nemám na mysli hrneček s lahodnou chutí horkého kakaa, prostě jen sypký kakaový prášek, který dělá hodně veliký nepořádek ve spojení se psí slinou…

Jak už to před vánocemi bývá, rozhodla jsem se, že upeču vánoční cukroví a tak jsem přivezla nákupní tašku na jejímž vrchu bylo právě kakao. Fíbinka má radost z jakéhokoliv nákupu a tak mi jako vždy do schodů pomohla no a mě nenapadlo nic lepšího než jí poprosit o pomoc s papírovou krabičkou kakaa… jenže jsem jí zapomněla od Fíbinky převzít. Asi po pěti minutách mě to trklo a začala jsem Fíbí hledat.

Naše expertka na aporty byla v posteli s čumákem zarytím do kakaového prášku a oblizovala se s přivřenýma očima. Chtělo se mi brečet a křičet zároveň, Ája se mi smála a nakonec nám nezbylo nic jiného než Fíbince kakao odebrat, postel rychle převléknout a z Fíbinčino kakaové hlavy udělat opět hlavičku původní barvy trikolór.

Poslední dobou si naše mladá dáma vlastně do postele tahá snad úplně všechno a je zajímavé, že vše souvisí s Vánoci, takže to není tak dlouho co jsem v posteli objevila mandarinky a taky okousanou svíčku z adventního věnce. Vánoce jsou za dveřmi a Fíbí se asi nemůže dočkat. Jen nevím jak dlouho nám vydrží nazdobený stromeček, ani už mne nepřekvapí jestli ho naše divoká Fíbí sejme hned 24. prosince :-)

Mějte hodně veselé setří Vánoce!
To vše Vám přeje maminka Alenka s celou smečkou.

PS: nezapomeňte svým chlupáčům upéct psí cukroví, samozřejmě bez kakaa :-)
jít zpět

Pondělí, 20. květen 2024

správa webu